POMPY CIEPŁA MIDEA SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS DORADZTWO LUBLINIEC

W ofercie posiadamy pompy ciepła firmy Midea M-Thermal II Generacji. Przy wymianie starych instalacji na pompę ciepła można skorzystać z dofinansowania rządowego.

Jeśli zainteresowani są Państwo skorzystaniem z rządowych dotacji zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM CZYSTE POWIETRZE.

Pompa ciepła M-Thermal II to zintegrowany system pompy ciepła powietrze/woda,  która pozwala na efektywne ogrzewanie lub chłodzenie pomieszczeń, oraz pozwala na wytwarzanie ciepłej wody użytkowej.

Pompy te pracują na ekologicznym czynniku chłodzącym R32 i wyróżnia się wysoką wydajnością – klasa efektywności energetycznej A+++. W ofercie znajdują się dwie wersje Split i Mono, tak więc każdy znajdzie odpowiednie urządzenie dla siebie.

 

Ze swojej strony zapewniamy dobranie odpowiednich urządzeń tak by spełniały one Państwa oczekiwania a urządzenia nie sprawiały Państwu problemów.

Po zamontowaniu urządzenia uruchomimy całą instalację, dobierzemy optymalne parametry pracy oraz przeszkolimy Państwa w obsłudze urządzeń. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować montaż systemu inteligentnego budynku oraz instalacji fotowoltaicznej, co w połączeniu z pompą ciepła może znacznie obniżyć państwa rachunki i usprawnić zarządzanie ogrzewaniem Państwa domu.

 

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą pomp ciepła Midea,
zapraszamy na ich stronę internetową - link znajduje się w logu firmy poniżej:

 

 

 

 

 

Google Analytics