FOTOWOLTAIKA SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS DORADZTWO LUBLINIEC

 

FOTOWOLTAIKA - Prąd ze słońca dla twojego domu, gospodarstwa rolnego i firmy

Instalacja fotowoltaiczna służy do zmiany promieniowania słonecznego w prąd elektryczny. W uproszczeniu energia promieni słonecznych padających na panele fotowoltaiczne zamieniana jest w ogniwach fotowoltaicznych na prąd stały. Żeby można było korzystać z wyprodukowanego przez panele fotowoltaiczne prądu niezbędny jest falownik. Urządzenie to przekształca prąd stały w prąd zmienny, charakteryzujący się parametrami zgodnymi z parametrami publicznej sieci energetycznej.

Głównymi atutami posiadania własnej elektrowni słonecznej są:

  • Bezobsługowość
  • Oszczędność na rachunkach za prąd - koszt instalacji może zwrócić się nawet w 6 do 11 lat, co jest niewątpliwą zaletą zwłaszcza biorąc pod uwagę wciąż rosnące ceny prądu i innych źródeł ciepła
  • Niezależność energetyczna
  • Trwałość instalacji

 

 

Instalacja fotowoltaiczna zaliczana jest do odnawialnych źródeł energii. Technologia ta jest przyjazna dla środowiska - instalacje fotowoltaiczne nie wytwarzają niebezpiecznych dla zdrowia substancji.

Jest to rozwiązanie bezpieczne i ekonomiczne zwłaszcza w powiązaniu z nowoczesnymi technikami grzewczymi oraz dostępnym formom dofinansowania.  

Oferujemy darmową wycenę optymalnej dla Państwa celów elektrowni słonecznej, a po zaakceptowaniu przez państwa naszej oferty projekt i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Ofertę kierujemy głównie do osób poszukujących sposobu na obniżenie kosztów utrzymania oraz takich którzy pragną być  niezależni energetycznie. Posiadamy doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje do projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy certyfikat Odnawialnych źródeł energii OZE oraz certyfikat dla instalatora falowników firmy Fronius. Wszystkie montowane przez nas komponenty instalacji fotowoltaicznej są fabrycznie nowe, świetnej jakości co przekłada się na długą i bezawaryjną prace oraz sprawność energetyczną i posiadają stosowne certyfikaty i gwarancję.

 

 

 

 

 

Google Analytics