F&HOME

Bezpieczeństwo, oszczędność, wygoda to najważniejsze atuty stosowania systemu inteligentnego budynku.

 

F&HOME i F&HOME RADIO to świetne i przystępne cenowo systemy, które poprzez wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologii pozwalają na zarządzanie twoim domem, mieszkaniem czy biurem. 

Inteligentny budynek charakteryzuje się tym, że dotychczas niezależne instalacje takie jak np.: oświetlenie, rolety, instalacje grzewcze, urządzenia audio i video, systemy alarmowe i monitoring, zostały połączone w jeden inteligentny system. System ten zarządza wszelkimi instalacjami nie tylko uwzględniając preferencje i potrzeby użytkowników ale również, za sprawą informacji dostarczanych przez czujniki czy detektory, dostosowuje się do warunków otoczenia takich jak temperatura, wilgotność powietrza czy nasłonecznienie.

Dzięki zastosowaniu zaprojektowanych na Państwa użytek scen łatwo można dostosować harmonogram budynku do Państwa potrzeb. Każdą z przygotowanych scen można uruchomić jednym przyciskiem o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo można zastosować sekwencje zdarzeń, które oprócz zaprogramowanego z góry scenariusza analizują dodatkowo dostarczane przez urządzenia dane i dostosowują kolejne działania do zaistniałej sytuacji.

Atutem systemu F&Home jest pełna swoboda obsługi i poprzez połączenie się z internetem  możliwość kontrolowania inteligentnego budynku z każdego miejsca na ziemi. Do zarządzania systemem można używać urządzeń iOS, Android, BlacBary, Windows czy też dowolnej przeglądarki internetowej. Zastosowane rozwiązania są intuicyjne, użyteczne i proste w obsłudze. Obsługa inteligentnego budynku możliwa jest na trzy sposoby:

  • Poprzez urządzenia elektroniczne takie jak panele dotykowe, telefony, tablety oraz komputery

  • Standardowe przełączniki znajdujące się w ścianach

  • Czujniki ruchu.

W celu zapoznania się z całą ofertą zapraszamy na domową stronę systemów inteligentnego budynku.

 

Logo F&Home Radio

 

 
Google Analytics