WENTYLACJA MECHANICZNA Z ODZYSKIEM CIEPŁA - REKUPERACJA - DORADZTWO MONTAŻ SERWIS

Jeszcze kilkanaście lat temu wentylacja grawitacyjna spełniała swoje zadanie jeśli chodzi o wymianę powietrza w pomieszczeniach.

Jednakże w dzisiejszych czasach, gdzie kładziemy duży nacisk na jak najlepszą izolację budynków oraz szczelność drzwi i okien, niezbędne staje się stosowanie wentylacji mechanicznej. W dobie rosnących rachunków za ogrzewanie dobrym pomysłem jest stosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła tj. rekuperacji.

Rekuperacja ma wiele plusów takich jak:

  • Oszczędność energii
  • Dostarczanie świeżego powietrza, które pozbawione jest zanieczyszczeń i różnych alergenów takich jak pyłki
  • Usuwanie wilgoci z budynku, co chroni nas przed powstawaniem niezwykle niebezpiecznych dla naszego zdrowia grzybów
  • Likwidowanie nieprzyjemnych zapachów
  • Możliwość wzbogacenia tej instalacji o funkcję chłodzenia

 

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, posiadamy w ofercie urządzenia renomowanego producenta firmy Vents. Urządzenia te charakteryzują się dużą wydajnością i jakością za przystępną cenę.

W przypadku gdy w budynku nie można zamontować typowej wentylacji w ofercie posiadamy urządzenia firmy Blauberg - jest to tzw. wentylacja jednorurowa. System ten polega na zamontowaniu w ścianie zewnętrznej budynku każdego pomieszczenia osobnego urządzenia wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Jeśli zainteresowani są Państwo założeniem takiej instalacji zapraszamy do salonu firmowego przy ulicy Zachodniej 5 w Lublińcu, lub mogą się Państwo kontaktować telefonicznie i e-mailowo. Przygotujemy dla Państwa projekt i wycenę takiej instalacji.

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy Vents i Blauberg,
zapraszamy na ich stronę internetową - link znajduje się w logu firmy poniżej:

 

                        

Google Analytics