POMPY CIEPŁA PANASONIC SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS DORADZTWO LUBLINIEC

Pompa ciepła odpowiednio dobrana do zapotrzebowania energetycznego oraz do rodzaju instalacji grzewczej gwarantuje stabilną i tanią eksploatację takiej instalacji. W tym celu zapewniamy kompleksowe doradztwo we wszystkich aspektach związanych z planowaną inwestycją. Służymy też naszym doświadczeniem w celu dobrania optymalnego urządzenia do istniejących już instalacji grzewczych.

Zapewniamy uruchomienie, dobranie odpowiednich parametrów pracy zamontowanej pompy ciepła, a także przeszkolenie Państwa z obsługi urządzenia. Dodatkowo świadczymy kompleksową obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną montowanych przez nas urządzeń. Ponadto w ofercie mamy również usługi związane z montażem sterowników i instalacji inteligentnego budynku. Dzięki temu obsługa będzie jeszcze łatwiejsza a ogrzewanie tańsze.

Zamontowanie odpowiedniej pompy ciepła nie tylko zapewnia ogrzewanie budynku i dostęp do ciepłej wody, ale także może umożliwić chłodzenie budynku latem. Dodatkowo w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, można tak zaprojektować instalację w budynku by jego ogrzewanie , chłodzenie oraz produkcja ciepłej wody były darmowe. 

 

Jeśli zainteresowani są Państwo skorzystaniem z rządowych dotacji zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM CZYSTE POWIETRZE.

 

Logo akredytowany instalator pomp ciepła

W ofercie posiadamy pompy ciepła czołowego producenta firmy Panasonic. Są to urządzenia innowacyjne, energooszczędne, charakteryzujące się świetnymi parametrami. Jesteśmy oficjalnym Partnerem marki Panasonic w zakresie sprzedaży i serwisu pomp ciepła. Znajdziesz nas na stronie Akredytowanych Instalatorów https://www.panasonicproclub.com/ifinder/PL_pl/home/.

 

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy Panasonic,
zapraszamy na ich stronę internetową - link znajduje się w logu firmy poniżej:

 

 

 

Google Analytics