FOLIE-MATY-PANELE GRZEWCZE NA PODCZERWIEŃ TERMOFOL - DORADZTWO SPRZEDAŻ MONTAŻ LUBLINIEC

Termofol to Polski producent posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości urządzenia grzewcze takie jak folie oraz maty grzewcze, termoregulatory, folie pod lustro oraz panele na podczerwień. Produkty te cechuje niezawodność, nowoczesna forma, energooszczędność oraz zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej.

 

Folia grzewcza

Jest to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania. Ciepło wytwarzane jest na zasadzie promieniowania podczerwonego, dzięki czemu ogrzewanie jest bardziej wydajne. W odróżnieniu od standardowych systemów konwektorowych folia nie ogrzewa powietrza, tylko konkretne przedmioty, na które są emitowane. Tak więc folię taką można umieszczać na podłodze, suficie czy ścianach gdzie promienie cieplne emitowane są w pierwszej kolejności w kierunku pomieszczenia.

Dużą zaletą takiego ogrzewania jest niski koszt zakupu, duża żywotność, minimalne straty ciepła oraz całkowita automatyzacja.

 

Maty grzewcze

Zastosowanie mat grzewczych do ogrzewania podłogowego to ekonomiczny i łatwy w montażu sposób na ciepłe podłogi w całym domu. System ten pozwala na szybkie rozgrzanie podłogi pokrytej gresem, płytkami, terakotą czy marmurem i jest całkowicie niezależny od istniejącej w budynku instalacji centralnego ogrzewania.

Maty grzejne mogą być świetnym źródłem ciepła do dogrzewania łazienek, kuchni oraz innych pomieszczeń zarówno w budynkach mieszkalnych jak i w obiektach użytkowych.

 

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy Termofol,
zapraszamy na ich stronę internetową - link znajduje się w logu firmy poniżej:

 

Link do strony Termofol

Google Analytics