CENTRALNY ODKURZACZ SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS DORADZTWO LUBLINIEC

CENTRALNY ODKURZACZ DLACZEGO?

W odróżnieniu do odkurzaczy tradycyjnych, odkurzacz centralny wydmuchuje zasysane powietrze na zewnątrz a nie w pobliżu odkurzanego miejsca. Ma to szczególnie ważne znaczenie dla alergików, ponieważ filtry w odkurzaczach tradycyjnych nie są w stanie zatrzymać wszystkich zanieczyszczeń. 

Jest on o wiele cichszy od odkurzaczy tradycyjnych.

Wygoda - podłączasz się do gniazdka w ścianie rurą i nie musisz martwić się plączącymi kablami. Dzięki wykorzystaniu szufelki automatycznej wystarczy podmieść śmieci pod tą szufelkę zamontowaną np. w cokole szafki kuchennej a one po prostu znikają.

Dzięki zastosowaniu odkurzacza centralnego eliminujemy przykre zapachy z worka na śmieci.

 

W ofercie posiadamy system centralnego odkurzania firmy Venton. Producent ten od 15 lat produkuje wysokiej klasy urządzenia dla apartamentów, domów jednorodzinnych, rezydencji oraz dla hoteli, pensjonatów i biurowców. Jednostki te przeznaczone są dla jednej lub kilku osób sprzątających jednocześnie, posiadają zaawansowaną technikę filtracji oraz system doboru odpowiedniej mocy ssącej. Jednostki te cechują się nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi, wysoką jakością wykonania oraz 7 letnią gwarancją dla jednostek z serii VN.

 

W celu zapoznania się z pełną ofertą firmy VENTON,
zapraszamy na ich stronę internetową - link znajduje się w logu firmy:

      

 

Google Analytics